Alkentadsp

GÜLÜMSEME ZAMANI!

Alkentadsp Dental siz değerli hastalarına gerekli tüm ağız ve diş sağlığı alanında destek vermekte Türkiye’nin en iyi Diş Cerrahları ve Diş Estetik doktorları ile sizleri beklemekteyiz.

PROFESYONEL HİZMETLER

Gülüşünüzün Güvencesi

Abd ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki hastaların tercih ettiği Alkentadsp, sizlere hizmet vermekten gurur duyar. 

Uzman Kadro

En iyi hizmeti almanızı sağlayan ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uluslararası Bilinirlik

Dünyanın dört bir yanındaki hastaların tercihi.

Hasta Memnuniyeti

Alkentadsp Klinik beklentileriniz doğrultusunda en tatmin edici sonucu alacağınız uygulamalar ile hizmet veriyor. Hizmetlerimiz kişiye özel planlanarak tecrübeli kadromuz eşliğinde tamamen steril koşullarda ye antialerjik ürünler kullanılarak sunulmaktadır.

0 +

Mutlu Hasta

0 +

5★ Google Yorumu

0 +

Kazanılan Ödül

Tedavilerimiz

Üstün Kalitede Tedaviler

Mutlu gülüşler için üstün kalitede, modern cihazlar ile tedaviler sunuyoruz.

Diş Hekimlerimiz

Uzman Kadromuzu Tanıyın

Dünyanın dört bir yanından gelen hastalarımıza yıllardır hasta memnuniyeti ile hizmet veren alanının en iyilerinden oluşan kadromuz.

Önceliğimiz Sağlık

Ödüllerimiz

Önceliğimiz sağlık, mottosu ile çıktığımız yolculuğmuzda bir çok ödül alarak, kalitemizin ve bizlere olan güveninizin sertifikalarını taşımaktan gurur duyuyoruz.

Alkentadsp

İmplant

İmplant işlemi, diş eksikliği yaşayanlar için kalıcı ve doğal bir çözüm sunar. Bu işlemde titizlikle planlanan bir cerrahi süreçle implantların yerleştirilmesi sağlanır. Sonuç ise sağlam, doğal görünümlü ve fonksiyonel dişlerdir.

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

İletişim :

Telefon

+90 212 892 77 77

Email

info@alkentadsp.com